![](https://gulaya.com.ua/sites/default/files/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg)
Скочиляс Віктор,
Директор з логістики,
ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»
Тренінг сподобався дуже, добре побудований в плані теорія/практика. Корисно було взнати критерії впливу на ЦА, побачити себе зі сторони, А також як підтримувати візуальний контакт з ЦА, схему поведінки. Постараюся по максимуму все використовувати.
Тренер мені сподобалась – сприймається контакт! Ще таких тренінгів, або подібних для застосування в практичній діяльності.